foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Szkolne Koło PCK w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych organizuje akcję krwiodawstwa pod ogólnopolskim hasłem „100 litrów krwi na 100 lat odzyskania niepodległości”. W tej rocznicowej akcji wezmą udział policjanci z Komisariatu Policji w Dobrodzieniu oraz strażacy z okolicznych jednostek.

 W dniu 28.11.2018r. w godzinach od 9.00 – 13.00 na wszystkich chętnych będzie czekać na dziedzińcu szkoły autobus z RCKiK z Opola, w którym będzie można oddać krew. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji uczniów, a także ich przyjaciół i znajomych. Zbudujemy wspólnotę „krewniaków” i godnie uczcimy narodowe święto. Krew jest symbolem życia i najcenniejszym skarbem, który możemy oddać drugiej osobie.

Katarzyna Kleszcz