foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Dnia 4 grudnia 2018 odbył się XIV POWIATOWY PRZEGLĄD SZKOLNYCH ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH W OLEŚNIE. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych  w Dobrodzieniu reprezentowała grupa dziewcząt Wiktoria Niemiec – 1 LO, Kamila Sikora – 2 LO, Karolina Niemiec – 1b SB, Ewelina Kubica – 1b SB, Wiktoria Miozga – 2a SB oraz Kornela Sowa – 2a SB – członkowie chóru szkolnego pod dyrekcją pani Beaty Sikory. Zespół wykonał tam dwa utwory w cudownym  trzygłosie: „Zaśnieżone miasta” oraz piękną pieśń gospelową „Duszo ma Pana chwal”.

Zarówno pierwsza, jak i druga pieśń nie należały do łatwych, a do tego ta druga w wykonaniu a’ cappella, w bardzo urozmaiconej dynamice i tempie. Wykonawcy poświęcili niejedno popołudnie na przygotowaniach do tego konkursu, ale warto było. Zaprezentowali godnie naszą szkołę zajmując I miejsce. Udział w takim konkursie to godziny ćwiczeń, odnalezienie się w harmonii, trema, rywalizacja, ale i bardzo dobra zabawa z rówieśnikami.

Dziewczyny otrzymały dyplom i piękną statuetkę, z której bardzo się ucieszyły. 

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!!!

B. Sikora