foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

W grudniu 2018 roku w ZSP w Dobrodzieniu realizowano projekt „Nie dla smogu”. W ramach tej akcji przygotowana została wystawa informacyjna na korytarzu szkolnym oraz prelekcje w klasach.


W ramach tej akcji uczniowie dowiedzieli się czym jest smog, jak wpływa na zdrowie, co jest źródłem smogu, jak chronić się przed smogiem, jaki są największe zagrożenia w domowym powietrzu a także jakie działania podejmują władze województwa opolskiego by przeciwdziałać szkodliwemu działaniu smogu. W ramach projektu uczniowie mieli okazję zobaczyć filmy tematyczne, tworzyć gry edukacyjne, brać udział w kalamburach.

E. Gromczyk