foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Redakcja sportowa z TVP Opole tworzy reportaż o 2-ligowej drużynie STARTU MEBLE Dobrodzień i jej zawodnikach. W dniu 20 grudnia przez niemal cały dzień towarzyszyli wybranym zawodnikom. Swoją kamerą reporterzy zaglądali do klubowej kuchni, nieco do życia prywatnego zawodników, ale i odwiedzili ich miejsca pracy, czy ulubione miejsca.

W przypadku Pana Tomasza Sikory, nauczyciela W-F'u, ze względu na porę, były to odwiedziny akurat w szkole. Ujęcia dotyczyły pracy nauczyciela i wychowawcy, który swoją pracę łączy z koszykarską pasją. Organizacyjną i zawodniczą.

Reportaż w całości będzie można zobaczyć w TVP 3 w styczniu 2019 r.