foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

We wtorek 22 stycznia odbył się wyjazd uczniów klas I LO, 2 LO, 3 LO i I TH do Opola.
Najpierw zwiedziliśmy BIBLIOTEKĘ AUSTRIACKĄ, w której wysłuchaliśmy wykładu o Austrii. Historia, polityka, kultura, ciekawostki językowe – wszystkie te informacje zostały przedstawione w sposób ciekawy i przejrzysty. Uczniowie otrzymali również kartę czytelnika, dzięki której będą mogli korzystać ze zbiorów Biblioteki Wojewódzkiej w Opolu.

Następnym punktem wycieczki była wizyta w Parku Trampolin ODSKOCZNIA, gdzie przez godzinę pod opieką instruktorów mogliśmy korzystać z różnorodnych atrakcji: basenów z gąbkami, strefy kangura z dmuchaną poduszką, strefy ninja, boiska dodgeball, ścianki wspinaczkowej i oczywiście trampolin……
Po zaliczeniu tych wszystkich atrakcji zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do Dobrodzienia.

W. Kowalska, L. Wloczyk