foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

Klasy pierwsza i druga LO o profilu mundurowym wzięły udział w corocznym obozie narciarskim w Szklarskiej Porębie. Było na sportowo i na wesoło. Pierwszego dnia pobytu wjechaliśmy kolejką linową na Szrenicę, skąd podziwialiśmy niezwykłe, zimowe krajobrazy. Pogoda jak zwykle dopisała, świeciło piękne zimowe słońce, a wokoło leżało mnóstwo białego puchu.

Głównym punktem programu były oczywiście narty biegowe, na których w ciągu trzech dni przemierzyliśmy mnóstwo kilometrów, oglądając przy okazji przepiękne, ośnieżone lasy, drogi i polany. Dużą atrakcją dla uczniów były kręte i dość strome zjazdy, na których wszyscy dobrze sobie radzili. Byliśmy również w jednym z najciekawszych miejsc Szklarskiej Poręby – Leśnej Hucie, gdzie wyrabia się ręcznie niezwykłe ozdoby ze szkła. Wyjazd był bardzo udany, a wszyscy wrócili do domów zdrowi, szczęśliwi i zmęczeni, a przede wszystkim zadowoleni.

Dziękujemy panu Edwardowi Mazurowi za pomoc w zorganizowaniu obozu oraz naukę jazdy na nartach biegowych.

Lidia Wloczyk, Beata Jasińska