foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

Celem Konkursu jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz promowanie zdrowego stylu życia. Podczas Konkursu sprawdzana jest wiedza uczestników z zakresu bezpieczeństwa żywności, zagrożeń zdrowotnych, sposobów ochrony zdrowia, oraz zasad zdrowego stylu życia.

Eliminacje miały miejsce w Kluczborku, a szkołę reprezentowali: Karina Rust (kl. I TH), Mariusz Krupa (kl. I LO). Ogółem w zawodach finałowych w Kluczborku uczestniczyło 22 uczniów, których prace z pierwszego etapu uzyskały najwyższe uznanie jury. Uczniowie rozwiązywali test, a jego wyniki zostaną zsumowane z punktami uzyskanymi za pracę z pierwszego etapu. Ci, którzy uzyskali największą ilość punktów zostaną zaproszeni na Forum Ucznia Zdolnego, które odbędzie się 25 kwietnia w Kluczborku. Trzymamy kciuki za naszych przedstawicieli i z niecierpliwością czekamy na wyniki!

K. Szczygieł