foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

11 czerwca 2019 r. odbył się finał konkursu recytatorskiego w języku niemieckim „Jugend trägt Gedichte vor” - „Młodzież recytuje poezję”. Finał ten odbył się w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. W finale wzięło udział 77 uczniów z całej Opolszczyzny w trzech kategoriach – szkoły podstawowe klasy 4-6, szkoły podstawowe klasy 7-8 + gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne.

Do tego finału przeszła uczennica klasy 2 LO PATRYCJA KUC, przygotowywana przez p. Beatę Sikorę. Patrycja recytowała wiersz N. Marchewki „Gedanken” i zajęła III miejsce w finale, otrzymując dyplom i nagrody.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

B. Sikora