foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

5 września 2019 roku mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole naszego wieloletniego przyjaciela i propagatora partnerstwa Zespołu Szkół i Kathe - Kollwitz Schule z Bruchsal, Pana Gottfrieda Wolffa razem z Panią Elisabeth.
 
 
Nasi goście spotkali się z dyrekcją i nauczycielami, co było okazją do wielu wspomnień z trwającej już ponad 27 lat, przyjaznej współpracy. Następnie nasi goście udali się na spotkanie z Panem Andrzejem Jasińskim - burmistrzem Dobrodzienia.
 
Warto przypomnieć, że Pan Wolff jest od ponad dwóch lat honorowym obywatelem Dobrodzienia. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany wielu spostrzeżeń dotyczących różnego rodzaju polsko - niemieckich partnerstw.
 
J. Wloczyk