foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

Przed feriami zimowymi uczniowie klas mundurowych z wychowawcami wzięli udział w obozie narciarskim w Szklarskiej Porębie. Podczas obozu uczniowie zdobyli wiele nowych umiejętności. Wszyscy nauczyli się jeździć na nartach biegowych. Codziennie pod opieką instruktora- pułkownika Edwarda Mazura pokonywaliśmy kilka kilometrów. Oprócz tego nauczyliśmy się chodzić w rakietach śnieżnych. i zdobyliśmy nawet szczyt. Zajęciom praktycznym towarzyszyły szkolenia teoretyczne dotyczące przetrwania zimą w terenie prowadzone przez Aleksandra Kukiełkę - Szkoła Kadetów.

Poznawaliśmy również historię i tradycję Szklarskiej Poręby i uczestniczyliśmy w warsztatach lepienia z gliny oraz tworzenia ze sznurków i koralików ozdób.

Pogoda nam dopisała, dlatego też mogliśmy pojeździć dodatkowo na „jabłuszkach”z górki , rozpalić ognisko i pośmigać na łyżwach. Dziękujemy pułkownikowi Edwardowi Mazurowi i Aleksandrowi Kukiełce za zorganizowanie wspaniałych szkoleń i nauczenie nowych umiejętności.

Więcej zdjęć w naszej galerii!

B. Jasińska