foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

Szanowni Rodzice !

 

W związku z sezonem chorobowym, a także w trosce  o dobro naszych uczniów, zwracamy się z prośbą o to, by uczniowie , u których występują objawy choroby (tj. katar, kaszel, duszności, gorączka, złe samopoczucie itp.) pozostawali w domu do czasu wyleczenia. 

Prosimy także o wdrożenie działań zabezpieczających zdrowie Państwa oraz Państwa dzieci  w związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się zachorowań spowodowanych SARS-Cov-2 (koronawirusem).