foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

W dniach 7 – 9 marca br. uczniowie klasy 2 TH – Paulina Bodora, Karina Krzywon, Natalia Jańta, Angelika Rose i Florian Cieślar wraz z opiekunką P. Elżbietą Gromczyk uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Berlina i Poczdamu w ramach projektu „Opolskie Szkolnictwo Bliżej Rynku Pracy 2”.

Celem wyjazdu były Międzynarodowe Targi Turystyczne „ITB Berlin 2018” w Berlinie oraz zapoznanie się z architekturą ogrodów w Parku Sanssouci w Poczdamie
i historią obrad konferencji poczdamskiej, w której uczestniczyli Winston Churchill (Wielka Brytania”, Harry Trumann (USA), i Józef Stalin (ZSRR) w Pałacu Cecillenhof. W Berlinie mieliśmy możliwość wjazdu na wieżę Reichstagu, zobaczenie Bramy Brandenburskiej oraz spaceru po Unter den Linden.

Udział w targach turystycznych dostarczył nam nie lada emocji, bowiem w ciągu jednego dnia mogliśmy niemal zwiedzić cały świat. Nasze oczy cieszył widok wspaniale i pomysłowo przygotowanych stoisk , pokazów, pokosztowaliśmy smakołyków z różnych stron świata.
Te niezapomniane wrażenia zabraliśmy ze sobą i część z nich uwieczniliśmy na zdjęciach. Serdecznie dziękujemy Regionalnemu Zespołowi Placówek Centrum Wsparcia Edukacji w Opolu za możliwość uczestniczenia w tym wyjeździe.

EG.