foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

W dniu 21.03 z inicjatywy grupy dziewcząt z klasy IV TH rozegrano mecz charytatywny piłki siatkowej pomiędzy reprezentacjami uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Pojedynek miał charakter pokazowy, lecz nie brakowało w nim prawdziwej sportowej rywalizacji. Po trzech setach pewnie triumfowali uczniowie, wygrywając w każdej partii - 25:21, 25:19, 25:20.Kadra NAUCZYCIELI - od lewej stoją: Dyr. Joachim Wloczyk, Marcin Jelonek, Iwona Piasecka-Bachan, Tomasz Sikora, Elżbieta Niebylska, Katarzyna Kleszcz, sędzia pojedynku - Sabina Pryt.
Kadra UCZNIÓW - poniżej: Jakub Wróblewski, Marcel Kuboth, Michał Matczak, Kamila Ginter, Katarzyna Macioł, Agnieszka Poloczek.

Gratulujemy zwycięzcom!

T.Sikora