foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

6 kwietnia 2018r odbył się w naszej szkole etap finałowy IX edycji konkursu przyrodniczego „Żyję zdrowo w przyjaźni z przyrodą”. W tegorocznym konkursie uczestniczyli uczniowie z 4 szkół powiatu oleskiego i lublinieckiego: Szkoła Podstawowa w Pawonkowie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublińcu, Zespół Placówek Oświatowych w Lisowie oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrodzieniu.

Tegoroczny konkurs obejmował wiedzę z zakresu: zwierzęta domowe i hodowlane. Nie było łatwo, finał składał się z 3 kategorii. Kategoria WIEM – to test składający się z 20 pytań oraz kategorie WIDZIAŁEM i ROZPOZNAJĘ związane  z  praktycznym wykorzystaniem wiedzy uczestników z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych oraz przygotowanych różnorodnych materiałów. Tegoroczne nagrody oraz poczęstunek sponsorowały: Nadleśnictwo Lubliniec, firma GlobalWet z Dobrodzienia oraz Szkółka Drzew i Roślin Ozdobnych E. Duda z Lublińca.
 Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce – Natalia Gromczyk – ZPO Lisów

II miejsce – Dawid Barzak – ZPO Lisów

III miejsce – Emilia Kamińska – PSP Dobrodzień

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom i nauczycielom przygotowujących uczniów do konkursu bardzo dziękujemy.
Serdeczne podziękowania również dla Pani Moniki Nowak za opracowanie przepięknych dyplomów oraz Pani Renacie Kowalczuk, uczennicom: Paulinie Bodora, Angelice Rose oraz Oli Wilk za pomoc w organizacji i przygotowaniach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii!

E. Gromczyk, J. Głogowska