foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

17 kwietnia uczennica klasy 2 TH Karina Krzywon zdobyła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie e-portfolio dla szkół zawodowych.


Konkurs organizowany był przez regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu. Zadaniem uczestników było opracowanie prezentacji w postaci 2-minutowego filmu. Zadanie nie było proste. Pierwszy etap to uczestnictwo w 2-dniowych warsztatach „Planowanie kariery zawodowej” w Niwkach ( 100 uczestników), później godzina konsultacji indywidualnych w naszej szkole, następnie 2-dniowe warsztaty w studiu nagrań (40 uczestników). Kolejno należało pokonać etap szkolny i znaleźć się wśród 20 najlepszych uczestników z 10 szkół. Do finału dostały się dwie nasze uczennice: Karina Krzywon i Aleksandra Wilk. W finale dodatkowo trzeba było się zaprezentować  biorąc udział w  rozmowie kwalifikacyjnej z członkami  Wojewódzkiej Komisji Konkursowej. Karina była oryginalna, niezwykła, doskonale przygotowana. Przygotowała o sobie bardzo interesujący filmik, który można zobaczyć na darmowym kanale You Tube – zobaczcie sami:  .

Jako nagrodę otrzymała nowoczesny tablet. Ola Wilk znalazła się na 4 miejscu, była zatem najlepsza spośród nienagrodzonych uczestników konkursu. Jej filmik możecie również zobaczyć To był prawdziwy wyczyn dziewczyny! Gratulujemy ! Życzymy dalszych sukcesów
w planowanej karierze zawodowej !

 

EG.