foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

23.04.2018r. Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku już po raz czwarty zorganizował Rejonowe Forum Ucznia Zdolnego obejmujące powiaty: namysłowski, oleski i kluczborski. Miejscem uroczystości było kino ,,Bajka.

Do uczestnictwa w forum zaproszono laureatów wszystkich zorganizowanych konkursów w kategoriach: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Uczennica klasy 3a ZSZ Dorota Ochmann  także została zaproszona jako  zwyciężczyni III Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Żywności i Żywieniu.

Gratulujemy!

K. Szczygieł