foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Osiągnięcia uczniów ZSP w roku szkolnym 2017/2018

 

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

MIEJSCE

OLIMPIADA/KONKURS/ZAWODY

IMIĘ I NAZWISKO OPIEKUNA

ETAP

 

Dorota  Ochmann

 

1

 

Wojewódzki Konkurs o Żywności i Żywieniu

Katarzyna  Szczygieł

wojewódzki

 

Dorota Ochmann

Monika Rutkowska

Przemysław Bonk

 

4

 

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy

Katarzyna Szczygieł

powiatowy

Dorota Ochmann

 

 

4

Regionalny Konkurs Poznajemy Swoje Prawa w Pracy

 

 

Katarzyna Szczygieł

powiatowy

Patryk Sacha

 

 

finalista -9

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Zawodowych

 

Sabina Pryt

wojewódzki

 

Dorota Ochmann

 

finalista

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Zawodowych

 

Sabina Pryt

wojewódzki

Rafał Wloczyk

finalista

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Uczniów Szkół Zawodowych

 

Sabina Pryt

wojewódzki

Dominika Baron

Rafał Zając

 

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

 

 

 

 

 

Rafał Zając, Kamila Ginter, Sabina Włodarz,

Zuzanna Sułkowska

 

 

3

 

Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej i Regionach Partnerskich -Euroquizz

Anna Głąb-Sołtysiak

wojewódzki

Zuzanna Sułkowska

 

 

wyróżnienie

 

Konkurs Klubów Wolontariatu Ośmiu Wspaniałych”

 

 

Beata Jasińska

Lidia Wloczyk

powiatowy

Drużyna ZSP w Dobrodzieniu

 

 

2

 

Ogólnopolski Rajd Grunwaldzki Młodzieży Szkolnej PTSM

 

Beata Jasińska,

Beata Sikora

ogólnopolski

 

Katarzyna Konik,

Jakub Konik, Krystian Irski, Michał Szczecina

 

4

Turniej Klas Mundurowych Województwa Opolskiego

Edward Mazur,Lidia Wloczyk,Beata Jasińska, Katarzyna Skiba

wojewódzki

 

 

Kamila Ginter

 

 

 

wyróżnienie

 

Konkurs wiedzy o naszych sąsiadach- Czechach

Beata Jasińska

ogólnopolski

Joanna Leś

 

 

 

1

 

Konkurs Wiedzy o Zdrowym Żywieniu

Katarzyna Kleszcz

powiatowy

Daniel Wieszołek, Zuzanna Sułkowska, Laura Demarczyk, Matylda Jelonek, Jakub Konik

 

2

Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Katarzyna Kleszcz

powiatowy

Zuzanna Sułkowska, Dorota Ochmann

 

 

wyróżnienie

Esej w ramach konkursu Euroscola

Anna Głąb-Sołtysiak,

Beata Jasińska

ogólnopolski

Karina Krzywoń

 

 

2

Wojewódzki konkurs na e-portfolio dla szkół zawodowych

 

 

Elżbieta Gromczyk

wojewódzki

Aleksandra Wilk

 

 

 

4

Wojewódzki konkurs na e-portfolio dla szkół zawodowych

Elżbieta Gromczyk

wojewódzki

Joanna Leś

 

 

 

3

Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

Katarzyna Kleszcz

wojewódzki

Chór Szkolny

 

 

 

2

Powiatowy Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych

Beata Sikora

powiatowy

Drużyna dziewcząt  ZSP

 

 

 

2

Zawody powiatowe w piłce nożnej dziewcząt

Iwona Piasecka-Bachan

powiatowy

Drużyna chłopców ZSP

 

1

Zawody powiatowe w  koszykówce .Licealiada

Tomasz Sikora

powiatowy

Drużyna chłopców ZSP

 

 

 

3

½ finału wojewódzkiego gry w koszykówkę

 

 

 

Tomasz Sikora

wojewódzki

Patrycja Kuc

 

 

 

3

Najciekawszy esej o tematyce DEUTSCH-EINE CHANCE

Katarzyna Skiba

ogólnopolski

Patryk Sacha

 

 

 

6

Tenis stołowy-zawody powiatowe

Iwona Piasecka -Bachan

powiatowy

Patryk Sacha

 

 

 

 

9

Tenis stołowy-zawody ½  finału wojewódzkiego

Iwona Piasecka -Bachan

wojewódzki

Daria Łapot

 

 

 

finalista

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej dla Szkół Zawodowych (Branżowych)

 

 

Stanisław Kozłowski

wojewódzki

Wiktoria Miozga

 

 

 

finalista

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej dla Szkół Zawodowych (Branżowych)

Stanisław Kozłowski

wojewódzki

Patrycja Wypych

 

 

 

 

finalista

 

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej dla Szkół Zawodowych (Branżowych)

 

 

 

Stanisław Kozłowski

wojewódzki

Daniel Wieszołek

1

Turniej wiedzy pożarniczej

 

 

 

 

Katarzyna Skiba, Joanna Nos-Siemiątkowska

gminny

Daniel Matachowski

2

Turniej wiedzy pożarniczej

 

 

 

 

Katarzyna Skiba, Joanna Nos-Siemiątkowska

gminny

Dominika Baron,

Emilia Mrugała,

Mateusz Jaworek

Kwalifikacja do II etapu

Olimpiada Medialna

 

 

 

Łukasz Dziemba

 

Rafał Zając

Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”

Anna Głąb-Sołtysiak

 

Szkolne Koło LOP

3

 

"Najlepiej pracujące Koło Ligi Ochrony Przyrody".

 

Katarzyna Szczygieł

wojewódzki

Sebastian Jonczyk, Krystian Buczek

2

XIII Otwarte Mistrzostwa Województwa Opolskiego Szkół w Wędkarstwie Spławikowym

 

wojewódzki

Kamila Ginter,

 Sabina Włodarz

1

1% dla Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie

Beata Jasińska

wojewódzki

Dorota Ochmann

Wyróżnienie II stopnia

XVIII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

Beata Jasińska

ogólnopolski