foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

W ubiegłą sobotę w ogrodzie opolskiego Centrum Opieki Paliatywnej  Betania odbył się trzeci charytatywny Piknik dla Betanii. Podczas imprezy  wręczono nagrody za udział w konkursach, które w tym roku zorganizowało opolskie hospicjum. Miło nam poinformować, że nasze uczennice Sabina Włodarz oraz Kamila Ginter z klasy 2 LO zajęły pierwsze miejsce w konkursie  1% dla Stowarzyszenia Hospicjum Opolskie.

Konkurs polegał na nakręceniu krótkiego filmu promującego szczytną ideę przekazania 1% podatku  na rzecz wybranej Organizacji Pożytku Publicznego, w tym wypadku na rzecz Betanii.

Kamili i Sabinie gratulujemy!!!!

A. G.-S.