foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

W piątek, 25 maja 2018r. w Parku Miejskim w Dobrodzieniu odbył się tradycyjny bieg uliczno-przełajowy dla młodzieży lokalnych szkół. Startowało ogółem 159 biegaczy - uczniów ostatnich klas oddziałów gimnazjalnych przy Publicznej Szkole Podstawowej i Zespole Placówek Edukacyjnych oraz uczniów wszystkich typów szkół w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Sygnał do startu zarówno w kat. dziewcząt (1800m.) jak i chłopców (2200m.) dał gwizdkiem Starosta Oleski, a młodzieży dopingowali dyrektorzy i nauczyciele wymienionych wyżej szkół. Imprezę zorganizowali nauczyciele wf ZSP w Dobrodzieniu.


W kat. dziewcząt zwycięstwo odniosła Katarzyna Skowronek z klasy 3 Technikum Handlowego, która wbiegła na metę nieco zmienionej w porównaniu do lat ubiegłych trasy, z czasem 7min.12sek. Wśród chłopców triumfował po raz pierwszy w 26-letniej historii biegu uczeń Zespołu Placówek Edukacyjnych Denis Bojmel, uzyskując czas 7min.24 sek.

Zwycięzcy zgodnie z tradycją biegu otrzymali w nagrodę rowery, puchary, medale i dyplomy oraz torbę gadżetów miejskich, powiatowych oraz firmy Dr VOLT. Sowicie nagrodzeni zostali również pozostali biegacze z miejsc 2-10 w obu kategoriach (puchary, medale, dyplomy, nagrody rzeczowe), a dla reszty uczestników organizatorzy rozlosowali 26 różnych nagród rzeczowych (poduszki, pufy, meble, akcesoria audio i RTV, talony do salonu urody i nagrodę główną - rower miejski).

Obszerniejsza foto-relacja na Dobrodzieńskim Portalu Sportowym

T. Sikora