foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

Jarmark ze Strażą

Na sygnale w nowym strażackim samochodzie z radosnym okrzykiem "ho łhoł hoł" zajechał pod dobrodzieńską OSP święty Mikołaj. :)

Kolejna wspólna impreza środowiskowa zorganizowana wspolnie z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych i miejscową Ochotniczą Strażą Pożarną na dobre już wpisała się do kalendarza imprez. Mimo mrozu, jak to w grudniu bywa, odwiedziło nas grono radosnych dzieciaków chcących zasiąść na mikołajowych saniach i otrzymać od Niego drobny prezent. Przy dźwiękach znanych i lubianych  piosenek , przygotowanych przez uczniów ZSP oraz p. Elżbietę Gromczyk, można było poczuć magię zbliżających się świąt.Młodzi handlowcy z ZSP przygotowali i prowadzili świąteczny kiermasz pod czujnym okiem p. Joanny Głogowskiej i Renaty Kowalczuk. Pełny asortyment świątecznych specjałów serwował strażacki bufet.Atrakcji tego mrożnego grudniowego popołudnia było wiele od pokzau sztuczek i magii przez występy dzieci po koncert orkiestry z Szemrowic.

 

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które okazały nam wsparcie, podzieliły się ciepłym słowem i odwzajemniły usmiech:)

Dziękujemy sponsorom za szczodry gest i pomocną dłoń, wszystkim, którzy swoją pracą i zaangażowaniem nas wsparli dziękujemy za poświęcony czas i kawał dobrej roboty. Niech zbliżające się świeta będą okresem radości i pokoju dla nas wszystkich.

Dziekujemy i do zobaczenia za rok.

PREZES OSP : druhna Katarzyna Skiba,

druhna Joanna Nos-Siemiątkowska- nauczyciel ZSP

 

 

"NIE DLA CZADU"

 

 W ubiegłym tygodniu młodzież naszej szkoły wraz z OSP w Dobrodzieniu prowadziła akcję "NIE DLA CZADU".

wraz z naszymi uczniami, którzy jednocześnie zasilają szeregi MDP, odwiedziliśmy okoliczne szkoły. Laura, Zuza, Matylda , Daniel oraz Kuba to uczniowie , którzy wraz z p. Katarzyną Skiba oraz Joanna Nos-Siemiątkowską realizowali to przedsięwzięcie.   Celem akcji była profilaktyka w walce z czadem- cichym zabójcą. Młodzież przygotowała zajęcia edukacyjne dla swoich młodzszych kolegów i koleżanek. Wspólnie staraliśmy się przekazać najważniejsze informacje, w jaki sposób należy zabezpieczyć się i swoje domy przed zatruciem tym niebezpiecznym dla życia i zdrowia człowieka gazem.

W tym miejscu serdecznie dziękujemy wszystkim Dyrektorom placówek edukacyjnych za umożliwienie nam przeprowadzenia tej akcji. Państwa aktywna i otwarta postawa to dowód Waszej troski o losy lokalnej społeczności.

 

Ze strażackim pozdrowieniem

 

Katarzyna Skiba, Joanna Nos-Simiątkowska