foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

W odbywających się w środę, 30 maja 2018r. w Oleśnie Mistrzostwach Powiatu Oleskiego w Streetballu dziewcząt i chłopców z jak najlepszej strony pokazała się reprezentacja naszego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w kategorii chłopców. W zawodach wystąpiły szkoły z naszego powiatu, które w większości wystawiły po 2 zespoły w obu rozegranych kategoriach. Nasi koszykarze (2 drużyny) najpierw bez porażki przebrnęli przez grupy eliminacyjne, potem gładko poradzili sobie w ćwierćfinałach II rundy. Drogi rozeszły się jednak w meczach półfinałowych, nasza DRUŻ.1 (Marcel Kuboth, Kacper Koza, Jakub Wróblewski) wygrała półfinał, a potem finał, natomiast DRUŻ. 2 (Radosław Matyja, Daniel Matachowski, Kamil Kolecek i Daniel Wieszołek) minimalnie uległa w półfinale oraz w meczu o 3 miejsce. Ostatecznie, zajęliśmy miejsca 1 i 4, i dzięki tak dobrym wynikom obu drużyn w klasyfikacji szkół uzyskaliśmy 1 miejsce w całym turnieju chłopców. Nieco słabiej poszło dziewczętom, które zawody zakończyły na 5 i 9 pozycji i ogółem uplasowały się na 4 miejscu.

Krótka relacja:
http://sportdobrodzien.pl/sport-szkolny/zespol-szkol-ponadgimnazjalnych/1475-licealiada-2017-2018-mistrzostwa-powiatu-oleskiego-w-streetballu

T. Sikora