foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

W dobie dominacji produktów fast food oraz popularności biernych form spędzania wolnego czasu, promowanie zasad zdrowego odżywiania ma szczególne znaczenie dla kondycji zdrowotnej.08 czerwca 2018 r. w naszej szkole odbył się kolejny już raz dzień zdrowego odżywiania.  W tym dniu nasi uczniowie i nauczyciele na przerwach mieli możliwość degustacji zdrowych przekąsek, ciast oraz świeżych owoców.  

Naszym celem było zachęcenie społeczności szkolnej do zdrowego stylu życia oraz pokazanie jak ważną pełni on rolę.

Wolontariat i Szkolne Ekozespoły