Start

W niedzielę, 1 października reprezentacja nauczycieli i uczniów naszej szkoły wzięła udział w Zakładowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Stowarzyszenia "Dobrodzień Potrzebującym". Turniej był organizowany w ramach akcji charytatywnej , absolwentki naszej szkoły, zmagającej się z nowotworem. W turnieju najbardziej liczył się udział, ale trzeba przyznać, że rywalizacja była spora. Nasza drużyna ostatecznie zajęła 4 miejsce, a zagrali w niej: dyrektor ZSP Joachim Wloczyk, nauczyciele -

Adrian Kaczmarczyk, Marcin Jelonek, Tomasz Sikora oraz uczniowie - Damian Kisiel, Mateusz Kuc, Dawid Drynda, Marcel Michalczyk i Kevin Kiermasz. Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie o dobrą sportową  zabawę.

Więcej informacji o turnieju oraz foto-relacja na sportdobrodzien.pl

T.Sikora

Kategoria: /