foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

DYŻURY NAUCZYCIELI PODCZAS PRZERW ŚRÓDLEKCYJNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/18  

ważny od 12.03.2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

PARTER

8.00 – 9.50

U. Sadowska

10.35 – 12.35

B. Sikora

13.20 – 15.15

R. Kowalczuk

8.00 – 9.50

R. Kowalczuk

10.35-12,35

J. Pluta

13.20-15.15

B. Sikora

8.00 –9.50

E. Gromczyk

10.35 -11.45

M. Nowak

12.30 – 15.15

B. Sikora

 

8.00 – 9.50

Ł. Dziemba

10,35 – 12.35

R. Kowalczuk

13.20 – 13.30

M. Nowak

14.15-15,15

R. Kowalczuk

8.00 – 9.50

K. Skiba

10.35 – 12.35

S. Kozłowski

13.20 – 14.20

I. Piasecka-Bachan

15.05 – 15.15

B. Sikora

I PIĘTRO

8.00 – 9.00

A. Głąb-Sołtysiak

9.45 – 12.35

B. Jasińska

13.20 – 15.15

Ł. Dziemba

8.00 – 9.00

E. Gromczyk

9.45 – 12.35

L. Wloczyk

13.20-13.30

Anna Głąb-Sołtysiak

14.15 – 15.15

Ł. Dziemba

8.00 – 9,00

A. Głąb-Sołtysiak

9,45-10,50

J. Pluta

11.35 – 11.45

L. Wloczyk

12.30 – 15.15

S. Kozłowski

8.00 – 10.50

E.  Gromczyk

11.35 – 13.30

B. Jasińska

14.15-14.20

L. Wloczyk

14.15-15.15

J. Pluta

8.00 – 9.00

E. Gromczyk

9.45-10.50

B. Jasińska

11.35 – 12.35

 L. Wloczyk

 13.20-15.15

   J. Grzywocz

II PIĘTRO

8.00 – 10.50

J. Nos-Siemiątkowska

10.35 – 12.35

K. Skiba

13.20– 15.15

K. Szczygieł

8.00 – 9.50

U. Sadowska

 10.35 – 10.50

J. Nos-Siemiątkowska

11.35-11.45

Anna Głąb-Sołtysiak

12.30 – 15.15

K. Skiba

 

8.00 – 9.50

K. Szczygieł

10.35 – 10.50

J. Grzywocz

11.35 – 12.35

S. Pryt

13.20 – 15.15

K. Skiba

8.00 – 9.00

B. Jasińska

9.45-9.50

J. Nos-Siemiątkowska

10.35 – 11.45

K. Szczygieł

12.30 – 14.20

J. Grzywocz

8.00 – 9.50

U. Sadowska

10.35 -12.35

S. Pryt

13.20 - 13.20

K. Szczygieł

SALA

GIMNASTYCZNA i PODWÓRKO

8.00 – 10.50

E. Niebylska

11.35 – 13.30

I. Piasecka Bachan

14. 15– 15.15

T. Sikora

 

8.00 -  9.50

E. Niebylska

10.35 – 13.30

I. Piasecka-Bachan

14.15-15.15

Nauczyciele kursowi

9.45-11.45

I. Piasecka

13.20-15.15

Nauczyciele kursowi

8.00 – 9.50

E. Niebylska

10.35 – 12.35

T. Sikora

13.20-15.15

Nauczyciele kursowi

8.00 – 11.45

T. Sikora

12.30 -  15.15

E. Niebylska