foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

OSIĄGNIĘCIA MŁODZIEŻY ZSP W DOBRODZIENIU W OLIMPIADACH 

I KONKURSACH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

LP

IMIĘ I NAZWISKO UCZNIA

STYPENDIUM PRM

NAZWA OLIMPIADY /KONKURSU

ETAP OLIMPIADY/KONKURSU

MIEJSCE

OPIEKUN

1.

Zuzanna Sułkowska

 

Matylda Jelonek

 

Kamila Ginter

 

Wiktoria Niemiec

 

Karolina Zając

 

 

 

 

Konkurs: Ogólnopolski Rajd Grunwaldzki Młodzieży Szkolnej PTSM

 

 

 

 

 

ogólnopolski

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

B. Jasińska, B. Sikora

2.

Kamil Bednorz

 

Otwartych Zawodach Strzeleckich z karabinka pneumatycznego z okazji Święta Niepodległości

rejonowy

 

3

B. Jasińska

E. Mazur

3.

Patryk Sacha, Kamil Pytel, Piotr Niesłony, Kevin Kiermasz, Kacper Koza, Damian Kisiel, Kamil Kolecek, Kevin Respondek. 

 

Mistrzostwa powiatu szkół ponadgimnazjalnych w piłce nożnej halowej

powiatowy

2

T. Sikora

4.

 

Nikodem Kłys, Marek Rybak, Jakub Kraczko, Daniel Matachowski, Kamil Kolecek, Jakub Wróblewski;

poniżej: Daniel Wieszołek, Radosław Matyja, Kacper Koza.

 

Mistrzostwa powiatu oleskiego w koszykówce chłopców dla szkół ponadgimnazjalnych

powiatowy

2

T. Sikora

5.

Natalia Jańta, Kamila Ginter, Katarzyna Konik,Ewelina Feliks, Kamila Sikora, Aleksandra Wilk, Wiktoria Niemiec i Laura Demarczyk.

 

Mistrzostwa powiatu oleskiego w koszykówce dziewcząt  dla szkół ponadgimnazjalnych

powiatowy

2

T. Sikora

6.

Wiktoria Niemiec Kamila Sikora, Karolina Niemiec, Ewelina Kubica , Wiktoria Miozga, Kornela Sowa,

 

 XIV POWIATOWY PRZEGLĄD SZKOLNYCH ZESPOŁÓW ARTYSTYCZNYCH W OLEŚNIE

powiatowy

1

B. Sikora

7.

Sonia Barańska

 

XXVII edycja ogólnopolskiej olimpiady promocji zdrowego stylu życia 

rejonowy

1

K. Kleszcz

8.

Jakub Kraczko, Piotr Niesłony, Daniel Konik, Kamil Kolecek, Kamil Honsa;

Kacper Koza, Jakub Wróblewski, Łukasz Spik Radosław Matyja i Robert Buhl.

 

Mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej chłopców dla szkół ponadgimnazjalnych

powiatowy

3

T. Sikora

9.

Patrycja Kuc 

 

Konkurs „Jugend trägt Gedichte vor

 

powiatowy

2

B. Sikora

10.

 K.Skowronek, P.Wypych, M.Krzyśko,M. Lempa, M.Grabowska, K.Dylka oraz L.Demarczyk i W.Niemiec

 

Mistrzostwa powiatowe (licealiada) w piłce nożnej dziewcząt

powiatowy

1

E. Niebylska

11.

   

Mistrzostwa powiatu w biegach sztafetowych(licealiada) kategoria dziewcząt

powiatowy

3

E. Niebylska

12.

 Kamila Ginter

 

Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w pływaniu dziewcząt,  styl klasyczny 

powiatowy

1

T. Sikora, E. Niebylska

13.

 Kamila Ginter

 

Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w pływaniu dziewcząt,  styl dowolny

powiatowy

2

T. Sikora, E. Niebylska

14.

 Kamila Ginter, Kasia Skowronek  i Wiktoria Niemiec (

 

Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w pływaniu dziewcząt,  sztafeta

powiatowy

2

T. Sikora, E. Niebylska

15.

Marcel Guzy 

 

Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w pływaniu chłopców,  styl klasyczny

powiatowy

1

T. Sikora, E. Niebylska

16.

Marcel Guzy 

 

Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w pływaniu chłopców,  styl grzbietowy

powiatowy

1

T. Sikora, E. Niebylska

17.

Dmonik Kolecek

 

Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w pływaniu chłopców,  styl dowolny

powiatowy

1

T. Sikora, E. Niebylska

18.

 Łukasz Spik

 

Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w pływaniu chłopców,  kraul

powiatowy

2

T. Sikora, E. Niebylska

19.

 Dominik Kolecek

 

Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w pływaniu chłopców, styl klasyczny

powiatowy

2

T. Sikora, E. Niebylska

20.

Adrian Jainta

 

Mistrzostwa Powiatu Oleskiego w pływaniu chłopców, styl grzbietowy

powiatowy

2

T. Sikora, E. Niebylska

21.

Zuzanna Sułkowska

Januarek wyróżnienie Starosty Oleskiego

B. Jasińska, L. Wloczyk

22.

Natalia Jańta

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

23.

Rafał Zając

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

24.

Daniel Wieszołek, Laura Demarczyk,

Jakub Konik, Kacper Głąb, Piotr Zając

 

Mistrzostwa Pierwszej pomocy PCK

strefowy

2

K. Kleszcz