foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
foto1
Witamy na stronie Zespołu Szkół w Dobrodzieniu!
Tel.+48 343 575 246
zsdobrodzien@poczta.onet.pl

Zespół Szkół w Dobrodzieniu

2 czerwca 2021r klasa 2c BS oraz 2TH uczestniczyły w ognisku integracyjnym. Po długotrwałej izolacji spowodowanej sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju i nauczaniu zdalnym wreszcie wróciliśmy do szkoły. Nie ma co ukrywać, wielu uczniom ta sytuacja okazała się stresująca, pojawił się lęk przed szkołą, nauczycielami a także przed nawiązaniem ponownie kontaktów z koleżankami kolegami. Potwierdziły to anonimowe ankiety, które uczniowie klasy 2c wypełniali dzień wcześniej na lekcji wychowawczej podczas spotkania z Panią pedagog Katarzyną Kleszcz.


Integracyjne ognisko okazało się doskonałą okazją do koleżeńskich rozmów i dyskusji. Wspólnie bawiliśmy się podczas wielu zabaw integracyjnych, zarówno ruchowych jak i związanych z twórczością  własnego umysłu, śpiewem i śmiechem. Było bardzo sympatycznie. Zintegrowaliśmy się ponownie we własnych  klasach jak i pomiędzy klasami.


Od teraz będzie już na pewno lepiej i łatwiej. Witaj więc szkoło ponownie , z uśmiechem na ustach idziemy na lekcje aby niebawem zakończyć rok szkolny 2020/21.

E.Gromczyk, I.Guzy